האתר מורכב משני חלקים: דפי זכרון לנופלים ולנפטרים ומפה גרפית של בית הקברות. הפניות מתבצעות בתפריט העליון.

חיפוש מקוון: ניתן לחפש דף של נפטר באמצעות מילוי טופס חיפוש שבתפריט דף זכרון כל שהוא או לחפש דף זיכרון לפי חתכים שונים כגון: לפי שם פרטי או שם משפחה או בחיפוש לפי מילים, או לפי האירוע או שם המלחמה לחלל צ.ה.ל.או חללי פעולות איבה ועוד. את תוצאות המיון, לרשימה שמתקבלת ניתן למיין לפי קטגוריות שונות. כפתורי הפעולה ממוקמים מימין לדפי הזיכרון.ניתן לבצע הדפסה ושמירה לקישור מכל דף.

מפה גרפית: בצד שמאל של מסך המפה יש סרגל ניווט, Pan and Zoom תפריט בו ניתן להגדיל את המפה, להזיז את תחום החיפוש.,בדומה לניווט בגוגל earthוכן לקרוא את השם על המצבה כאשר ההגדלה בינונית ומעלה.

מתחת, Search Pages, ניתן להקליד שם הנפטר בעברית, ללחוץ על חץ החיפוש, ומתחת לסרגל החיפוש יופיעו השמות המלאים של השמות המתאימים ביותר לאותיות החיפוש. לוחצים על השם המלא ברשימה ובמפה הגדולה חץ צבעוני יצביע על מקום המצבה המבוקשת. בלחיצה על Hide ניתן להסתיר את סרגל הניווט של המפה - תנסו. בלחיצה על מצבה מגיעים לדף היזכור של הנפטר . דפי יזכור יש רק לחברים או קרובי חברים הקבורים בבית העלמין שלנו. בבית העלמין יש כ 480 מצבות בארכיון בית השיטה אצורים כ 400 דפי יזכור

backtotop