חיפוש לפי אירוע:

נפטר פעולות איבה חלל צה"ל נפטרים (כללי)

 

 

 

 

 

 

 

23.9.1963               10.12.2021

 

רביב נולד בבית- השיטה ב- 23 בספטמבר 1963להוריו מאירה ויוסוף פרג, אח לנרי, לדותן וליעל. את שנותיו בבית-הספר עשה עם קבוצת ‘גפן’ נער עליז. מגיל צעיר אוהב מוזיקה ומנגן על פסנתר. בנעוריו חזר לנגן בהנאה מלאה בהדרכת חווהל’ה הדר. עם הזריחה היה יוצא להאזין לשירים עבריים וכוס קפה בידיו. 

 את שירותו הצבאי עשה עם מחלקת הסיור של חטיבה השריון 211 שהיה בין ראשוניה. חלק ניכר משירותו היה  בלבנון. 

את אהבתו לגינון ינק מבית אבא ויישם אותה בטיול של אחרי השירות הצבאי בארה”ב, שם עבד בגינון לפרנסתו. החצר הגדולה של בית ההורים  הייתה המצע העשיר להתפתחותו בכיוון זה. בשובו לקיבוץ עבד בנוי ויצא ללימודי הנדסאי קרקע ומים במדרשת רופין, בדגש על גינון ותכנון נוי. שנים רבות עבד בנוי הקיבוץ ואף ריכז את הענף. מאוחר יותר, בעקבות תהליכי השינוי, מצא תעסוקה מחוץ לקיבוץ. 

רביב השתתף ב 2002 במבצע ‘חומת מגן’ בג’נין, אירוע קשה ביותר שהשאיר בו צלקות. באותה תקופה הכיר את טלי מעין חרוד מאוחד וב-2003 נישאו השניים וכאן בבית-השיטה הצטרפו אליהם ילדיהם יהונתן ושי.

  רביב שימש מורה לחקלאות וגינון בבית הספר היסודי האזורי בעין-חרוד, עבודה שהסבה לו הנאה רבה וסיפוק גדול. הוא יצר קשר מצוין עם הילדים שאהבו אותו מאוד. תמיד נהג לומר כי חקלאות שווה סבלנות ואחריות. ביוזמתו התעטף בית-הספר בחלקות ירקות מלבלבות. שם מצא רביב  את עצמו והעיד שזאת העבודה הכי טובה שהייתה לו.

למשך כמה שנים חזר רביב לפרוט על פסנתר. הייתה זאת הנאה פשוטה מעיסוק במוזיקה ללא צורך להופיע בציבור. 

רביב נפטר לפתע והוא בן 58 במותו. 

  

יהי זכרו ברוך

 

יהי זכרו ברוך

backtotop