חיפוש לפי אירוע:

נפטר פעולות איבה חלל צה"ל נפטרים (כללי)

 

5.8.1945                   19.4.2022

 

  נמרוד נולד ב-5 באוגוסט 1945 בבית-השיטה לגילה ולדב היינמן, אח צעיר ליורם. כשהיה פעוט בן מספר חודשים נהרג אביו בתאונת עבודה. כל חייו היה לו יורם לאב חלופי.  נמרוד, הוא נימי, עשה עם כתת “ארז” את כל שנות בית-הספר המקומי. כבר מילדות ניחן בתבונת כפיים ושופע הומור.

  את שירותו הצבאי עשה נמרוד בצנחנים בעקבות יורם אחיו. ב-1966  , עם השחרור, יצא לשנת שירות, כמקובל אז, בקיבוץ בית-גוברין. שם פגש בעמליה, בת גליל-ים. השניים נישאו ושם ונולד להם בנם הראשון: יפתח. כעבור שנתיים עברו השלושה לבית-השיטה והוסיפו למשפחה את שלושת ילדיהם: יואב, עופרי ויובל. כאן בביתו הקיבוצי ביטא את כשרון המשחק שלו ואת שפע ההומור במערכונים ובפזמונים בחג ובמועד.

  שנים רבות עבד נמרוד במפעל שיפוץ קטפות הכותנה והתמחה בתחום החריטה. לימים ירש את מרדכי פלד(מוקי) כמורה לאגרו-מכניקה בבית-הספר בקיבוץ. כך הפכה ה”מוקיה” ל”נימיה”.  כשנסגר בית-הספר המקומי בראשית שנות התשעים עבד נימי במדגה ובשלחין ואף ניהל לפרק זמן את מחלקת האחזקה במפעל ” מיטרוניקס” בקיבוץ יזרעאל. כגימלאי ניהל עסק עצמאי לעבודות של תיקונים ביתיים תוך שאסף בצריף הסמוך לביתו מכל הבא ליד, וטיפח גן מרהיב במרחב הסובב. 

  מותו של יורם בנסיבות טרגיות היה לנימי בחינת אובדן שלא מצא לו נחמה.  על אף זאת המשיך ביתם שלו ושל עמליה להיות אבן שואבת לחבורת ידידים חובבי הומור ואוהבי שירה.איש משפחה למופת היה נימי אהוב ונאהב על ידי כל סובביו.

  עשר השנים האחרונות היו לנימי תקופה מיוסרת של כאבי גוף אך חיוכו ורוחו הטובה לא רפו.

  בן 77 היה במותו.

יהי זכרו ברוך.

 

 

יהי זכרו ברוך

 

 

 

 

יהי זכרו ברוך

backtotop